17 June 2011

Türkiissinine nagu suvine taevas

Kahjuks ei ole taevas enam nii sinine nagu mõni aeg tagasi. Sel nädalal on iga päev vihma tibanud ja praegugi krabistab vihm vastu aknalauda.
Aga türkiissinine on minu jaoks tõeline suve värv. Ja esimesed kõrvarõngad on nii suvised kui üldse olla saab:)
Fimost lilled ei ole minu enda tehtud :( Neid tellides pelgasin, et äkki on väga prostalt tehtud, aga ei ole. Väga ilusad ja korralikud on. Ja vätv on super. Et nendele õrnadele õitele veidi särtsu juurde anda lisasin türkiisi.
Kas saaks veel suvisem olla?Teise paari kõrvarõngaste idee pärineb ühest Etsy poest, aga kahjuks ei leidnud ma seda poodi hiljem enam üles. Hõbetatud traadile lükkisin türkiisitükke, vahele lihsas ka üks mageveepärl.
For me turquise blue means real summer. The color is so nice and intensive. Here are two pears of really summer earrings. Those fimo flower in first pear are not made by me :( I bought those and these are very very nice. To add some power to those light powder flowers I added turquise chips.
The second pear of earrings is made of silver plated wire, turquise chips and freshwater pearls. I got that idea from one Etsy shop, but unfortunatly I can´t find that anymore :(

2 comments:

  1. Väga armsad kõrvakad, minu lemmikvärvi ;)

    ReplyDelete
  2. Aitähh! Vahepeal oli bloggeri kommenteerimisega mingi jama, aga tundub, et nüüd on see korda saanud:)

    ReplyDelete

Related Posts with Thumbnails