23 March 2009

Nüüd juba kevadisemalt .. kolmas samm kaalulangetamise raskel teel

Kuna päike juba nii kenasti paistab ja nädalavahtusel maal käies leidsin paarist soojemast kohast juba õitsvaid lumikellukesi, siis tuleb hakata veidi kevadisematele või siis lausa suvisematele teemadele mõtlema. Heegeldasin vahepeal viis suvist mütsi. Materjaliks on puuvillane lõng KATA. Mulle endale meeldib neist kõige rohkem see suure lillega. Kokku kaalusid mütsid 190 grammi. See läheb siis lisaks eelmise postituse papudele minu märtsikuu kaalulangetamise arvestusse.
Ja teine, tõsi, esialgu veel veidi poolik asi on vilditud ehtekarp. Nimelt otsustasin osaleda projektis vildime ehtekarpi koos Lincaga. Minu toorik on siis selline


Tükk aega juurdlesin, kas ikka julgen villapalli pesumasinasse panna, pärast on veel kõik villaudemeid täis. Igaks juhuks panin siis suka sisse mässitud palli ka padjapüüri sisse ja pesumasin jäi täiesti puhtaks. Kuna ühe väikse karbi pärast ei tahtnud pesumasinat tööle panna, siis panin veidi pasu ka pesema ja ... voodilina oli pärast kergelt roosaka varjundiga. Selle peale oleks võinud muidugi enne tulla, et nii kuumas vees võib vill värvi anda, aga noh ...Nüüd tuleb veel midagi kaunistuseks nikerdada:)

Ja lisaks proovisin parketi alusmatist ehteid teha nagu Lõngaga mässaja oma blogis õpetas. Täitsa õnnestus, ainult et hetkel ei ole mul arvutis sellest pilti ja valmis on ainult kokkusulatatud "plaat", millest tuleb nüüd midagi välja mõelda.

No comments:

Post a Comment

Related Posts with Thumbnails