14 July 2014

Pitsrätt läheb teele

Täna viin pitsräti posti ja see asub teele Uus-Meremaa poole. Eks näis, kaua pakid sinna liiguvad, kas jõuab õigeks ajaks kohale või mitte. Rätikule juurde lisasin klaashelmeste ja pisikese metallist liblikaga lihtsa järjehoidja ja väikese südamekujulise kaardi. 


Kaardi tegin tehnikas, mille eestikeelset nimetust ma ei teagi. Kui sellel on üldse eesti keeles oma nimi olemas:) Internetist leiab selles tehnikas tehtud võrratult ilusaid töid ja ka õpetusi erinevate nimetuste alt - parchment art, pergamano ja papel vegetal. 


Tehnika on siis selline, et võetakse üks leht paksemat kalkat (mina ostis Vunderist) ja joonistatakse/pressitakse sellele (töö tagumisele poolele) spetsiaalse tööriistaga pehmel alusel õrnalt muster. Mina lisasin veel ühe kaunistuskivikese ja liimisin südame mustriga kartongile. 


*        *        *        *        *        *        *        *        *

Today I will post that beige lace shawl I presented in last post. We´ll see, how long it takes to reach New Zealand and if my sister receivs it for her birthday or not. I added simple bookmar with some glass beads and little metal butterfly and little heart shape card. This card is made in technique I have found under many different names - parchment art, pergamano, papel vegetal. You can find a lot of wonderful masterpeaces in internet.

No comments:

Post a Comment

Related Posts with Thumbnails