23 December 2014

Jõulumeisterdusi vol 1

Sellel aastal sai jõuludeks päris palju meisterdatud. Tütar läks sügisel esimesse klassi ja koolis toimus teist aastat heategevuslik jõululaat. Kuna meil on väike kool, siis on jõulukontsert alati kõikide klasside ühine kontsert vanematele. Ja kontserdi eel ja vaheajal toimub siis klassides jõululaat, mille tulu kasutatakse hiljem laste ekskursioonideks. 
 Meie pere poolt läksid laadale hõbedaseks värvitud käbidest kuuseehted. Kasutasin nii männi- kui ka ebatsuugakäbisid, mis on vahvalt ´karvased`. Männikäbidele liimisin hiljem veel valgeid pärleid juurde, aga pilt sai varem tehtud. 


Lisaks tegin veel mõned vildist südamed, mis sobivad nii kuuske ehtima kui ka kingipaki külge sidumiseks. Südamed on kahepoolsed, teine pool on ühevärviline. Et südamed veidi paksemad ja tugevamad oleksid, lisasin enne kinniõmblemist keskele veel ühe lisa-vildikihi. 


Pinterestist leidsin toredaid vildist lumehelbeid - lillekesi. Minu omad ei ole vildist. Kasutasin seda vahulaadset pehmet materjali, mida käsitööpoodides lehtedena müüakse. Ma ei teagi, mis selle nimi on. 


Ja lapsega koos tegime heegelkummidest käevõrusid. Mul endal tekkid ka selline hasart, et lausa uskumatu. Samas miks ka mitte - värvid on ju nii ilusad, käekee saab kiiresti valmis, nii et mõnus on erinevaid värvikombinatsioone proovida. 


*        *        *        *        *        *        *        *

This is a little summary of my Christmas crafts. At school there was a fund-raising fair to get money for excursions. And everyone made something for the fair. So here is what I did. I made some trimmings from cones that I spray colored, some felt hearts, and some snowflakes from some foamy material (I don´t know the name, but it can be bought from craft stores). The idea to do such snowflakes I got from Pinterest. And finally rainbow loom hairbands that we made bith with my daughter. They are really fun to do. And what a colors! 

No comments:

Post a Comment

Related Posts with Thumbnails